Zapraszamy do korzystania
z naszych usług
Ogrodzenia, balustrady, stal nierdzewna
nietypowe realizacje ....
Szybko i profesjonalnie!
Dowiedz się więcej! 504 760 034
OFERTA
Usługi spawania stali nierdzewnej, Konstrukcje wykonujemy ze stali zwykłej i kwasoodpornej (nierdzewnej): cięcie plazmą elementy ogrodzeń (ramki,słupki,furtki), konstrukcje wiat stalowych, kratowe elementy przekryć dachowych, konstrukcje bilbordów, rampy i pochylnie stalowe, inne
Wykonujemy również:
stalowe elementy ślusarki budowlanej (balustrady, konstrukcje balkonów, schody, drabiny proste i z kabłąkami, bramy, furtki, obudowy, osłony) pojemniki stalowe, wiązary i dźwigary dachowe, zadaszenia;
konstrukcje wsporcze, konstrukcje nośne i podpierające;

Metody spawania stosowane przez naszą firmę:
Wykonujemy konstrukcje stalowe spawane w I i II klasie:-spawanie łukowe ręczne, spawanie w osłonie gazu metodą TIG, MAG i MIG.

Spawanie w osłonie gazu metodą:

Metoda TIG 141 (Tungsten Inert Gas) – spawanie łukowe elektrodą nietopliwą w osłonie gazów obojętnych (Ar, He, Ar + He). Umożliwia ona spawanie prawie wszystkich metali i ich stopów oraz łączenie ze sobą różnych metali i stopów. Uzyskiwany metal spoiny jest stopem roztopionej części materiału rodzimego i spoiwa (drut, pręt, pałeczka) podawanego w strefę jarzenia się łuku.

Metoda MAG 135 (Metal Active Gas) - spawanie łukowe w osłonie gazu aktywnego chemicznie (CO2, CO2 + gaz obojętny).

Metoda MIG 131 (Metal Inert Gas) - jest to spawanie łukowe elektrodą topliwą w osłonie gazu obojętnego (argon, hel, argon + hel). Metoda ta jest stosowana do spawania i napawania we wszystkich pozycjach w sposób automatyczny lub półautomatyczny.

Spawanie elektrodami otulonymi (ang. Manual Metal Arc Welding - MMA) to najstarsza i najbardziej wszechstronna metoda spawania łukowego. W trakcie trwania proces spawania łuk elektryczny jarzy się między końcem pokrytej otuliną metalowej elektrody a spawanym materiałem. Powstające w wyniku tego gazy chronią przed wpływem atmosfery ciekłe jeziorko spawalnicze. Topiąca się otulina tworzy na powierzchni jeziorka żużel, który chroni krzepnący metal spoiny przed wpływem atmosfery i zbyt szybkim chłodzeniem.

Spawanie gazowe 11-G ;: najczęściej przy spalaniu acetylenu w temperaturach do 3200°C, stosowane jest do spajania blach o grubości od 0,4 mm do 40 mm.
SPAW - ul. Kłobucka 13 Warszawa, kom. 504 760 034
InforpolNET 2012